Vyberte apartmán vhodný k ubytování v Chorvatsku na ostrově Brač

Naše apartmány se nachází ve třech vilách ve velké dalmatské zahradě, přímo u moře, s možností parkování před objektem či v garáži nad objektem. Jedná se o velmi klidné prostředí, které není přeplněno ani v hlavní sezoně. Apartmány jsou klimatizované a plně vybavené, disponují českou STA- TV a Wi-Fi internetem v ceně pobytu.

Villa Panorama I

Villa Panorama I a její apartmány se nachází ve velké zahradě přímo u Jaderského moře. Všechny apartmány jsou k vhodné nejen pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi, ale i pro skupiny přátel. Lze rezervovat i celou vilu.

Villa Panorama II

Villa Panorama II je situována ve vrchní části velké terasovité dalmatské zahrady přímo u Jadranu. Villa Panorama II nabízí úchvatný výhled z teras všech apartmánů na moře a pohoří Biokovo v pozadí. Všechny apartmány jsou vhodné jak pro jednotlivce, páry, rodiny či skupiny přátel. Je možné si zarezervovat i celou vilu.

Villa Panorama Exclusive

Villa Panorama Exclusive je působivá troj-podlažní vila s pěti apartmány z bračského mramoru (ze stejného kamene jako americký Bílý dům). Během zimy 2011/2012 byla vila kompletně zrekonstruována a nově vybavena. Vilu je možné si pronajmout celou nebo po jednotlivých apartmánech. Ze všech apartmánů je opravdu krásný výhled na moře. Vyhoví i náročné klientele.